Opublikowano Dodaj komentarz

Sterownik do ogrzewania podłogowego

Regulator do podłogówki Ekocontrol to elektroniczny termostat wyposażony w 2 czujniki. Pozwala mu to dokładnie mierzyć temp. w pokoju jak i temperaturę podłogi. Kontrola temperatury paneli jest istotna ponieważ bardzo wysoka temperatura podłogi jest szkodliwa w dłuższym okresie czasu. Następnym powodem jest ochrona posadzki przed przegrzaniem w przypadku paneli podłogowych aby uchronić je przed zniszczeniem.

RegulatorElektra Ekocontrolposiada także programator tygodniowy.Daje on możliwość zaprogramowania obniżonej temperatury lub wyłączenie podłogówki na czas w ciągu dnia gdy żadna osoba nie korzysta z pokoju. Daje to możliwość odczuwalnie zminimalizować koszty energii.
Najważniejsze cechy omawianego sterownika to:
Użyteczne obciążenie 3680W (16A) pozwala na bezpośrednie podłączenie nawet kilku mat grzewczych.Pamięć programów w chwili odłączenia napięcia 230V.Dwa czujniki temperaturyregulacja praca w/g temperatury powietrza, podłogi lub obu naraz.Programator temperatur na cały tydzień.Kalibracja sensorów przydatna gdy czujnik podłogowy lub termostat umieścimy w nietypowym miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *