Opublikowano Dodaj komentarz

Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK160 WiFi

Mata grzewcza elektryczna firmy Elektra w komplecie MDPACK160 WiFi to połączenie maty grzejnej MD160 z programatorem elektronicznym i bezprzewodowym sterowaniem oraz akcesoriami do montażu. Jest to propozycja dla użytkowników, oczekujących możliwości zdalnej kontroli i regulacji instalacji grzejnej. Pomysł sprawdzi się w sytuacji, gdy wracamy do domu o różnych porach i pragniemy sobie niezależnie od nastawy regulatora tygodniowego zapewnić optymalną temperaturę. Zestaw ten jest także optymalnym pomysłem do grzania pomieszczeń domów sezonowych, gdzie dzięki zdalnemu programowaniu można włączyć instalację zanim przyjedziemy.

To co ważne:

– samoprzylepna siateczka – ułatwia układanie oraz zabezpiecza przed przemieszczaniem się maty przy nakładaniu kleju,

– 3,9mm grubości – położenia w warstwie kleju wprost pod kafelkami bez podnoszenia poziomu podłogi,

– moc 160W/m2 – wysoka moc powoduje, iż jest przeznaczona do grzania zasadniczego, jak również do okresowego dając skuteczne podgrzewanie posadzki.

– sensoryczny wyświetlacz z prostym menu to prostota uruchomienia i eksploatacji,

– moduł WiFi – umożliwia bezprzewodowo programować i jeszcze łatwiej nastwić czujnik tygodniowy – zdalne regulowanie można przeprowadzić przez wybrane pasmo internetowe (również komórkowe).

Mata grzewcza sprzedawana jest w nawoju o szerokości 0,5m, a jej samoklejący grunt można docinać w celu dopasowania do wybranego układu podłogi. Dokładne wiadomości dotyczące montażu maty oraz programatora można znaleźć w instrukcji dostarczanej wraz z kompletem.

Skład zestawu:

– mata grzejna Elektra z serii MD160 – jednostronnie zasilana.

– regulator z ekranem sensorycznym ELEKTRA OWD5 WIFI z czujnikiem temperatury powietrza i programatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),

– przewodowy czujnik temperatury podłogi,

– rury peszel do połączenia maty z programatorem oraz puszka podtynkowa pod regulator.

Gwarancja producenta:

– mata grzejna (wykonana w Polsce): 20 lat,

– czujnik temperatury (wyprodukowany w Danii): 2 lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *