Opublikowano

Półki Elfa

Zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie ferii może być powodem, a odjazd dziecka tylko podtrzyma nasze postanowienia o innowacyjnej aranżacji jego przestrzeni życiowej. Zwłaszcza że zachowanie harmonii w pokoju dziecka, to spore wyzwanie dla opiekunów.
JPEG0009b61c
Skandynawscy projektanci, znaleźli nadzwyczajny sposób by dostosowywać użytkowość otoczenia w zależności od etapu rozwoju dziecka i jego zapotrzebowań. Pokój dziecięcy to pomieszczenie spełniające wiele przeznaczeń od sypialni, czy miejsca zabaw i pokoju do zdobywania wiedzy. System Elfa ułatwia zachowanie porządku w pokoju dzięki zwyczajnej obsłudze użytecznych koszy, które można umieścić na dowolnej wysokości, przystosowując je do wzrostu dziecka.

Systemy Elfa to łatwe bezproblemowe do składania i rozkładania elementy do składowania, które rosną razem z dziećmi. Układ elementów można do woli poprawiać przystosowując do potrzeb rozwijającej się pociechy. Dzięki temu Twoje dziecko będzie zdołało przez sporo lat komfortowo z nich korzystać. Z czasem system wystarczy dopełnić np. półkami, aranżując praktyczną nadstawkę nad biurko lub zamieścić kosze pod biurkiem aranżując miejsce na książki. Metoda Elfa to szwedzkie systemy do przechowywania. Komplety koszy, półek i wieszaków umieszczą niemalże wszystko, co może odnaleźć się w dziecięcym pokoju. System opiera się na mocowanych do ściany stelażach, do których montowane są elementy. System Elfa to praktyczny i kreatywny idea na układ pokoju malucha, pierwszaka i dorastającego nastolatka.