Opublikowano

Półki do schowka

Czasami należy uczynić porządki w piwnicy i posprzątać w garażu. Ale jak się do tego wziąć, gdy szkoda cokolwiek odprawić a miejsca na to wszystko nie ma. Na niepotrzebne teraz ubrania, górę butów na zimę, sprzęt sportowy lub pudła i kartony do RTV i AGD. Poza tym jednoślad i elementy wymienne oraz opony zimowe do auta.
garazowy elfa
W tym wszystkim, pomocnym byłby mały warsztat z akcesoriami do domowych renowacji. Z ratunkiem zagubionym, przychodzi Elfa i jej myśl techniczna w stylu Utility. Magazynowo-garażowy system jest w istocie przystępny w instalacji. Na początku zawiesza się szyny montażowe, które przyjmują cały ciężar zapełnionego regału. Parę kołków do ściany i sprawa zakończona. Następnie montujemy wsporniki a na nich ażurowe półki lub niezbędne drążki. Ich ilość ustalamy, w zależności od istniejących zapotrzebowań.

Zawsze można coś dołożyć lub ująć, bo nigdy nie wiadomo co czasami będzie trzeba odmienić. W szczytowym punkcie wolno powiesić specjalne uchwyty na długie elementy. W sam raz na narty lub plastikowe listwy zostawione po remoncie. Głębokie regały  w garażu zmieszczą kufry oraz pudła oraz ekwipunek wakacyjny. Wolne miejsca, można uzupełnić np. wysuwanymi koszykami. Znajdzie się tu miejsce na nienoszone w tym sezonie buty lub ubrania. Te ostanie ulokują się znakomicie na drążkach, które możemy dociąć do koniecznego wymiaru. Należy dobrać jeszcze haczyki i wieszaki z podobnej gamy wielkości i kształtów. Do takiego organizator na narzędzia z pojemnikami na niewielkie detale i poręczny blat do pracy. Na ścianie, opodal regału wolno założyć szczególne uchwyty na rowery i hak do felg samochodowych z zimowymi oponami. Przy okrojonym zapleczu narzędziowym, całość wolno zamontować własnoręcznie w jedno popołudnie. Prywatna piwnica lub schowek, to teraz w ogóle inne miejsce niż przed południem.
https://youtu.be/BfQ2B7EzYDY