Opublikowano

System garderoby System Elfa

System Elfa Classic to zbiór elementów przeznaczonych do budowy niedrogiej garderoby lub zabudowy szafy we wnęce. Jest to system z elementami wieszanymi, którego montaż jest łatwy. Opiera się on na montażu szyny poziomej do ściany, na której montuje się szyny pionowe, a na nich wszystkie inne elementy, czyli półki, kosze, wieszaki, drążki. W taki sposób można stworzyć użyteczny system przechowywania, dostosowany do szczególnych potrzeb i wymogów. Zaletą systemu elfa jest możność zmiany ułożenia pojedynczych elementów w każdej chwili lub rozbudowy całego układu. Dostęp do przechowywanych przedmiotów jest łatwiejszy dzięki wysuwanym elementom, jak kosze czy wieszaki (np. na spodnie, krawaty).
projekty garder
Doskonałym dopełnieniem systemu Classic jest elfa Decor. To ekskluzywna seria towarów wykonanych z prawdziwego drewna, dostępnych w odcieniu brzozy, orzecha i bieli. Połączenie metalu oraz drewna dodaje wnętrzu elegancji oraz klasy tym samym oferując maksimum swobody kompozycji. Półki, wysuwane kosze czy wieszaki można swobodnie zestawiać, właściwie dopasowując do swoich wymogów stwarzając tym samym unikalne rozwiązania.
Systemy Elfa to nie tylko składowanie, to również stwarzanie nowych przestrzeni. Elfa Utility Door and Wall Rack. Drzwi to idealne okolice na układania przedmiotów w koszykach, organizatorach, pudełkach i na wieszakach. To wszystko bez wykorzystania narzędzi i bez ingerencji w powierzchnię drzwi.