Opublikowano

Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK100 WiFi

Elektryczna mata grzewcza marki Elektra w pakiecie MDPACK100 WiFi to mariaż maty grzejnej MD100 z programatorem elektronicznym i zdanym sterowaniem i elementami montażowymi. Jest to propozycja dla kupujących, którzy wypatrują opcji zdalnej kontroli oraz sterowania układu grzejnego. Rozwiązanie sprawdzi się w sytuacji, gdy powracamy do mieszkania o różnych godzinach i pragniemy sobie bez względu na wskazania programatora tygodniowego zagwarantować odpowiednią temperaturę. Pakiet ten jest także najlepszym pomysłem do ogrzewania wnętrz w domach letnich, gdzie dzięki bezprzewodowemu ustawianiu można uruchomić grzanie przed przyjazdem.

Najważniejsze kwestie:

-samoprzylepna siatka – upraszcza rozkładanie i uniemożliwia przesuwanie przy nakładaniu kleju,

– 3,9mm grubości – możemy umieścić ją w kleju bezpośrednio pod kaflami bez unoszenia podłogi,

-moc 100 W/m2 – polecana do ogrzewania głównego ,a także jako ogrzewanie okresowe w domach według wytycznych izolacji od 2017 roku i jako grzanie opcjonalne zapewniające komfort ciepłej posadzki w innych budynkach.

-dotykowy ekran z intuicyjnym menu to łatwość uruchomienia i obsługi,

-moduł WiFi – pozwala zdalnie sterować i jeszcze łatwiej ustawić programator tygodniowy – zdalne sterowanie można zrealizować przez dowolne łącze internetowe (także komórkowe).

Mata grzejna Elektra MDPACK dostarczana jest w rolce o wymiarach 0,5m, a jej samoprzylepny nośnik możesz docinać w celu dopasowania do dowolnego układu podłogi. Szczegółowe informacje odnoszące się do montażu maty i programatora można odnaleźć w instrukcji dostarczanej razem z kompletem.

Zawartość kompletu:

-mata grzewcza Elektra z rodzaju MD100 – zasilana z jednej strony.

-termostat z wyświetlaczem dotykowym ELEKTRA OWD5 WIFI z czujnikiem temperatury wnętrza i programatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),

-przewodowy czujnik temperatury podłoża,

-peszle spajające matę z regulatorem i puszka podtynkowa pod programator.

Gwarancja producenta:

-mata grzewcza (wytworzono w Polsce): 20 lat,

-czujnik temperatury (wytworzono w Danii): 2 lata.