Opublikowano

Sterownik ogrzewania podłogowego Elektra Poznań

Nowy, umożliwiający komunikację zdalną regulator OWD5 – opisanie produktu

Sterownik ELEKTRA OWD5 WIFI spaja w sobie walory rozwiniętego termostatu programowalnego z funkcją zdalnego kierowania przez komputer.

Umożliwia regulowanie ogrzewaniem: podłogowym elektrycznym, systemem rur z ciepłą wodą umieszczonych w podłodze , grzejnikami zasilanymi na prąd, kaloryferami CO.

Wyposażony jest w dotykowy panelo wymiarach dwa cale. Znaczącym walorem jest kolorowy, reagujący na dotyk ekran i zdalne regulowanie przy pomocy tabletów. Ma możliwość zaprogramowania komfortu ciepła w cyklu 24 godzin oraz 7 dniowym. Regulator nabywa wiedzy o czasie reakcji na zmianę temperatury podłogi i zna, w jakim momencie trzeba załączyć lub wyłączyć ogrzewanie, by otrzymać zadaną temperaturę o określonej porze dnia. Schemat ustawiania programów może wynosić do 6 trybów w ciągu dnia. Jest opcja przyporządkowanie do każdego trybu innej temperatury.

To, co najistotniejsze

  • duża dokładność ustawianej ciepłoty,
  • funkcja adaptacyjna – uczy się czasie reakcji układu grzania i pomieszczenia – dzięki temu umie należy uprzednio załączyć układ grzewczy aby osiągnąć ustaloną temperaturę o wyznaczonej godzinie,
  • bezprzewodowe sterowanie przez internet – bezprzewodowa lustracja i opcja modyfikacji temperatury niezależnie gdzie od pozycji gdzie jesteś – starczy zainstalować aplikację na tablet – możesz nawigować nawet kilkoma regulatorami z jednej apki.
  • pełna eksploatacja w języku rodzimym,

Regulator przesyłany jest z detektorem ciepłoty powietrza oraz działającym na kablu czujnikiem podłogi.

Segmentowa obudowa pozwala na instalację w obramowaniach innych wytwórców np w celu integracji z załącznikami oświetlenia. Rozmiary: 82 mm x 82 mm x 40 mm