Opublikowano

Garderoba na wymiar

Każdy z nas był dzieckiem i pamięta z tego okresu zabawę klockami. Jedni układali klocki wykonane z drewna, inni budowali konstrukcje z klocków plastikowych. Zasada była zawsze wspólna, bez względu na materiał z którego je zrobiono. Dziecina łatwość w składaniu poszczególnych elementów, zapewniała dziesiątki godzin dobrej zabawy.
projekty garder
Rozmaitość form powodowała nieskończoność kombinacji. System Elfa to innowacyjne rozwiązanie przypominające właśnie klocki z dzieciństwa, które samodzielnie możesz składać i dopasować do własnych potrzeb i zbudować garderobę w przedpokoju dokładnie taką jaka jest potrzebna.

W pierwszym kroku dobierasz sposób montażu. Masz kilka wariantów, więc łatwiej dostosujesz garderobę w zależności od rodzaju ściany i miejsca w którym Twoja garderoba w przedpokoju, będzie zamontowana. Teraz dobierz poszczególne podzespoły. Są dostępne regały z drutu stalowego lub kompozytowe. Pragniesz by się wysuwały? Nic prostszego. System gwarantuje rozwiązania techniczne umożliwiające na wysuwanie półek, koszy. Dostępne są także różnorodne drążki. Możesz je wykorzystać, również z przeznaczeniem na buty. Masz także wieszaki w wielu wariantach, te znane na rzeczy a także na ubrania potrzebujące osobnego przechowywania. A może edycja ekskluzywna z wykończeniami w formie prawdziwego drewna? Decor to propozycja dla bardzo wymagających klientów, ceniących poza funkcjonalnością, również ekskluzywny wygląd garderoby.