Opublikowano

Kosze na buty

Sposobem na długowieczność obuwia jest właściwa pielęgnacja połączona z odpowiednim magazynowaniem. Z pomocą nadchodzą półki na buty. Dzięki nim, Twoja szafa wnękowa spowoduje że odtąd wszystkie pary będą we właściwym miejscu. W ich odpowiednim przechowywaniu pomogą kosze na obuwie.
do butow
W końcu szafa wnękowa w której zapanuje porządek, a każda para będzie każdorazowo na właściwym miejscu, przystosowana do założenia! Wśród przyborów do zabudowy szafy wnękowej, osiągalne są rozwiązania dostosowane do magazynowaniem różnych stylów butów. Płaskie mokasyny czy trampki skomponuj na ażurowej półce, a buty na wysokim obcasie na indywidualnych drążkach. Teraz możesz przystosować półki i drążki do obuwia, a nie inaczej. Swoboda kontroli dystansu pomiędzy nimi spowoduje, że nie musisz już układać par, jedna na drugiej lub zaginać wysokich kozaków, by zmieściły się na niskich półkach. Z systemem elfa wykonasz doskonałe miejsce dla każdej pary!

Dodatkowo, użytecznym dopełnieniem garderoby będą kosze o różnej głębokości, w których nietrudno ułożysz domowe pantofle lub przybory do ich pielęgnacji. System Elfa jest osiągalny w dwóch wariantach projektowych: minimalistycznej Classic i renomowanej Décor. Każdą z nich możesz umeblować w elementy do magazynowania butów o szerokości 60 cm. Na ażurowej półce ułożysz w dwóch rzędach 6 par płaskiego obuwia, zaś drążki do butów na obcasie zaplanowano w dwóch wariantach na 3 i na 9 par. Wkomponowane prowadnice i zogniskowane rolki umożliwiają ciche i łagodne wysuwanie półki i drążków do przodu, dzięki czemu z łatwością możesz przeszukać wszystkie pary i wyznaczyć tę, którą akurat chcesz założyć. Dodatkowo, wybór elfa obejmuje półkę wolnostojącą, która nie wymaga montowania do całego systemu. Jest ona dostępna w dwóch długościach, 63 i 92 cm oraz w dwóch kolorach, brzoza i orzech. System elfa to znakomite rozstrzygnięcie dla zimowego obuwia. Gdy już udało nam się zamienić ciężkie kozaki na lekkie mokasyny, warto pomyśleć, jak i gdzie schować je do przyszłego sezonu. Należyta pielęgnacja połączona z właściwym magazynowaniem, jaki gwarantuje elfa to bowiem tajemnica długowieczności butów.
https://www.youtube.com/watch?v=BfQ2B7EzYDY