Opublikowano

regały do do spiżarni

Piwnica czy wreszcie garaż to nasze podręczne przydomowe przechowalnie, gdzie składujemy dosłownie wszystko. Niepotrzebne w domu paki i kartony, sprzęt sportowy, samochodowe felgi z oponami na zimę, ciuchy po sezonie, sprzęt gospodarczy i narzędzia czy na końcu zaprawy domowe. Poza półkami w pomieszczeniu gospodarczym, dla miłośników majsterkowania, te przestrzenie stają się niejednokrotnie miejscem pracy. Utrzymanie w nich czystości jest prawdziwym wyzwaniem.
JPEG0009b61c
Szczęśliwie że z pomocą przybywa elfa Utility ? prosty system, który pozwala na bezkompromisowe spożytkowanie przestrzeni. Nieskomplikowany montaż sprowadza się do przymocowania szyny poziomej. Reszta zabudowy mocowana jest za pomocą szyn pionowych i wsporników. Podzespoły wyposażenia takie jak półki, drążki i wieszaki w prosty sposób wczepia się jeden w drugi. Co daje możliwość ich przestawiania w całym układzie oraz swobodne przebudowanie, dostosowując ją do potrzeb użytkownika.

Szczególny organizator na narzędzia sprawia , że to wszystko jest widzialne oraz na wyciągnięcie ręki. Za jego przyczyną osiągamy kolejne przestrzeń, na gromadzone klamoty ciągle będą proste do odnalezienia. A jeszcze tego pełna gama pojemników na drobnostki oraz różnej rozmiarów haki do zawieszenia np. węża , długiego kabla, drabiny czy rowerów. Wyszuka się w tym wszystkim przestrzeń na długie elementy takie jak pozostałe po remoncie listwy czy narty, które trzeba zatrzymać do zimowych ferii. Zamiast trwonić czas na poszukiwanie potrzebnych urządzeń do pracy w ogródku, możesz pomieścić je w użytecznym przyściennym systemie montowanym do ściany. Żeby każdorazowo w dowolnej radować się swoim hobby. Z elfa wykreujesz również wygodną i pewną przestrzeń do właściwego składowania sprzętu sportowego. Dzisiaj wiec będziesz przygotowany do ulubionych zajęć ? bez względu na porę roku.
https://www.youtube.com/watch?v=CRDx9Spmu5c