Opublikowano

Nagrzewnie wodne powietrza w zestawie Leo Due 40

Nagrzewnice CO powietrza w zestawie z automatyką sterującą dedykowane są do ogrzewania pomieszczeń: magazyny, hale produkcyjne, biura.
Efektywność nagrzewnicy jest zależna od temperatury wody w układzie CO, temperatury w pomieszczeniu oraz od szybkości przepływu powietrza przez nagrzewnicę. Układ CO powinien zapewnić także wymaganą ilość gorącej wody w ilości np. 800 l/h.
nagrzewnica wodna
Najlepszym rozwiązaniem jest nagrzewnica w zestawie Leo Uno 20.
Ten Pakiet jest najlepsze dla osoby która chce kupić tani i skuteczny zestaw. Kluczowa kwestia to ta że ten system posiada wszystkie najważniejsze detale potrzebne do montażu. Otrzymujesz nagrzewnica wodna 1 2 lub 4, automatyczny regulator temperatury z sterowaniem prędkości obrotowej, dedykowane elastyczne przewody przyłączeniowe a także powielacz sterowania. Całość daje pewność uniknięcia wpadki w czasie uruchomienia. Ponad to jest także możliwość dalszej rozbudowy w ramach zestawu.
Kluczową sprawą jest poprawny dobór zestawów w taki sposób aby zapewnić odpowiednią moc nagrzewnicy do kubatury pomieszczenia. W tym celu trzeba uwzględnić zapotrzebowanie na ciepło, parametry cieplne układu CO. Dokładny opis sposobu znajdziesz w poradniku jaka nagrzewnica wodna. Nagrzewnice w zestawachLeo możesz zamówić w najlepszych sklepach webowych oraz standardowych nie tylko w Warszawie.