Opublikowano

RegulatorTermostat} temperatury Elektra OWD5 WIFI dotykowy adaptacyjny

Programator ELEKTRA OWD5 WIFI łączy w sobie zalety skomplikowanego regulatora elektronicznego z możliwością zdalnego sterowania przez internet.Pozwala na regulowanie układem grzewczym: podłogówką elektryczną, podłogowym wodnym, kaloryferami na prąd, grzejnikami CO. Zawiera dotykowy wyświetlacz o przekątnej dwa cale. Nadrzędnym plusem jest kolorowy, panel dotykowy i bezprzewodowe programowanie za pomocą smartfonów. Termostat temperatury Elektra OWD5 WIFI daje szansę ustawień temperatury w cyklu 24 h i 7 dniowym. Programator uczy się bezwładności cieplnej podłoża i rozpoznaje, kiedy należy załączyć albo zastopować ogrzewanie, aby uzyskać ustawioną temperaturę o wskazanej porze dnia. System oprogramowania zawiera 6 zdarzeń w czasie doby. Jest sposobność przypisania do każdego trybu wybranej temperatury.
To co najważniejsze:
-znaczna precyzja uzyskanej temperatury,
-funkcja adaptacyjna – uczenie się bezwładności instalacji grzania i wnętrza – dzięki temu umie odpowiednio wcześnie włączyć grzanie, by uzyskać zadaną temperaturę o wskazanej porze,
– bezprzewodowe programowanie przez internet – zdalna weryfikacja i możliwość aktualizacji temperatury niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz – trzeba jedynie zainstalować aplikację na smartfon – jest możliwość sterować nawet kilkoma sterownikami z tej samej aplikacji.
-pełna obsługa w języku polskim
Termostat temperatury Elektra OWD5 WIFI dostarczany jest z czujnikiem temperatury wnetrza oraz sensorem temperatury podłogi na przewodzie. Modułowa obudowa daje szansę na montaż w puszkach innych producentów, na przykład w celu integracji z załącznikami światła. Rozmiar: 82 mm x 82 mm x 40 mm. Obsługa gwarancyjna 2 lata.